Az új Platinum bőrvágó ollónkkal igazi élmény lesz a munka az egyedi tulajdonságainak köszönhetően (fecskefarkú kialakítás, pontban végződő él és ovális fogantyúk).
Az ErgoSharp ollócsalád egy újabb tagja a rövidebb testű ErgoSharp 2. olló, mely kedvez azon vásárlóinknak, akik a kisebb, rövidebb ollóinkat preferálják a megszokott pontos és precíz vágás mellett.
Rendkívül tartós, rozsdamentes acél bőrfeltoló. Speciális kialakítása és lekerekített vége még pontosabb manikűrt tesz lehetővé. Pedikűrhöz is tökéletesen alkalmazható.
Zselés és porcelánból készülő körmökhöz egyaránt használható tapadást elősegítő folyadék. Vízelvonó hatásával zsírtalanít és biztosítja a körömépítéshez szükséges maximális tapadást.