ÜGYFÉLSZOLGÁLAT: +36303606429

Kosár0
Összes:0 Ft
A kosár üres!

CRYSTALNAILS

  • Japán manikűr - P. Shine - Profi készlet
    13590 Ft
    13590 Ft
    Japán manikűr - P. Shine - Utántöltő por
    3470 Ft
    3470 Ft
    Japán manikűr - P. Shine Zöld szarvasbőr polírozó (valódi bőr)
    3290 Ft
    3290 Ft
    Japán manikűr - P. Shine Rózsaszín szarvasbőr polírozó (valódi bőr)
    3290 Ft
    3290 Ft
    #120 szemcseméret 10 db/csom.
    500 Ft
    500 Ft
    Kiváló tartósságú, masszív rozsdamentes acél felület, ajándék 10db öntapadós felületű, cserélhető csiszolópapírral (#120 szemcseméret).
    3290 Ft
    3290 Ft
    Frissítő, hűsítő ápoló zselé a fáradt lábfejeknek és lábaknak.
    750 Ft
    750 Ft
    Kímélő folyékony szappan lábra és kézre a selymes és tiszta bőrért.
    450 Ft
    450 Ft
    Kímélő folyékony szappan lábra és kézre a selymes és tiszta bőrért.
    2000 Ft
    2000 Ft
    Levendula & Gyömbérolaj & Kámfor Melegítő balzsam a lábak, kezek és testbőr felmelegítésére és ápolására.
    1080 Ft
    1080 Ft
    Profi fogású ergonóm nyél és még profibb, két oldalon két különböző érdességű bőr-reszelő, amelyek a bőr felpuhítása után szinte maguktól hántolják az elhalt bőrt. A NYÉL CSÚSZÁSGÁTLÓ BEVONATOS!
    4290 Ft
    4290 Ft
    Ferrari piros Gyors géllakkozás, élénk színekkel!
    3290 Ft
    3290 Ft
    Ferrari piros Gyors géllakkozás, élénk színekkel!
    2390 Ft
    2390 Ft
    Neon pink Gyors géllakkozás, élénk színekkel!
    3290 Ft
    3290 Ft
    Neon pink Gyors géllakkozás, élénk színekkel!
    2390 Ft
    2390 Ft
    Trend 2015 Ősz/Tél Gyors géllakkozás, élénk színekkel
    3290 Ft
    3290 Ft
    Trend 2015 Ősz/Tél Gyors géllakkozás, élénk színekkel
    2390 Ft
    2390 Ft
    Belga praliné Gyors géllakkozás, élénk színekkel
    3290 Ft
    3290 Ft
Találatok: 757 - 774 / 3284Nézet:     termék az oldalon

Crystal Nails Extrém tartós körömreszelő. Új Xtreme reszelők - a legújabb szemcse-adhéziós eljárásnak köszönhetően minden eddiginél tartósabb zebra reszelők. + rugalmas szemcsézet: nem karcol-csúszik a felületen, hanem belekapaszkodik az anyagba és jobban "viszi" azt.

A műkörmös reszelő merevségét az ún. belső mag határozza meg. Ez a középen futó műanyag lap a legtöbb körömreszelő-típusban azonos vastagságú, a nagyon profi reszelőkben egy mérettel vastagabb. A belső mag felületén egy szivacsréteg biztosítja a megfelelő nyomás-eloszlást; ezt csak akkor szokták nagyon vastagra készíteni, ha egyszerre nagyobb felületen, kisebb nyomással szeretnénk dolgozni (pl. polírozóknál).

A körömreszelő lelke a csiszolópapír. A gyártása egy összetett folyamat, ennek során dől el a reszelőnk minősége: Először csiszolóport készítenek (ásványi anyagokat 2000 Celsius fokon összeolvasztanak, majd összezúzzák és különböző szitákon a megfelelő szemcseméretekre osztályozzák). Egy préselt műszaki papírrétegre hőre kötő ragasztót kennek, erre rászórják a csiszolóport, majd magas hőn rásütik azt. Végül egy gyantaréteggel lezárják.

A legolcsóbb papírokat Kínában, közepes árfekvésűeket Koreában, a legdrágábbakat Japánban készítik, de még a japán papírok között is van két minőségi lépcső (szinkronban a Crystal Nails zebra - és a Crystal Nails Xtreme reszelőkkel) A legjobb extrém papír nem csak a legtartósabb, de a szemcsézete rugalmas is, így erősebben reszel, amivel izommunkát spórol meg a használójának.

Mások ezt is megvásárolták

Termékek

Részletes Kereső

Tanfolyamok

SZAKMAI SIKEREINK

Update cookies preferences

hírlevél kupon